Bibó-díj a legjobb végzősnek

Érettségiztető tanáraik, osztályfőnökeik és diáktársaik közösségében vehették át érettségi bizonyítványaikat a Bibó-gimnázium diákjai.

Ebből az alkalomból adhatta át az önkormányzat által alapított Bibó-díjat Papp Gábor, Hévíz város polgármestere Szabó Helga Nóra 12./A osztályos tanuló részére, aki az elismerést kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkájáért érdemelte ki.
A polgármester, valamint Nagy Boldizsár iskolaigazgató köszönetet mondott a diákok helytállásért, a tanárok és szülők támogatásáért, mely lehetővé tette, hogy a járványhelyzet okozta kedvezőtlen körülmények között is méltó módon fejezhették be tanulmányaikat a fiatalok.