Csatorna rákötési akció
A Dunántúli Regionális Vízmû Zrt. a hévízi önkormányzattal kötött megállapodás keretében csatorna rákötési akciót szervez.

Az akció 2011. április 1. és 2011. június 30. közötti időszakban a település közigazgatási határain belül történő szennyvízcsatornára való rákötésekre vonatkozik.

Ezen időszakban rákötés esetén a DRV Zrt. a csatornaszolgáltatással kapcsolatosan nyújtott szolgáltatásai közül a csatorna rákötés üzembe helyezésekor fizetendő szakfelügyelet díját elengedi, amelynek összege egyéni rákötések esetén bruttó 13.750.-Ft/db.

A DRV Zrt. a bejelentett rákötési igényeket összegyûjtve, általa meghatározott napokon egyszerre végzi el a szennyvízbekötések szakfelügyeletét az akció időtartama alatt.

(Forrás: Városháza)