Decemberi rendkívüli ülés - összefoglaló
A Hévíz-Balaton Airport Kft. 2013. évi előzetes üzleti tervét tárgyalta többek között rendkívüli ülésén a képviselő-testület.

Elhangzott: a jövő évet az ideihez hasonlóan kiegyensúlyozottan tervezi a társaság;  ehhez komoly alapot ad a németországi járatok korábbi évekhez képest már februártól történő indulása, valamint a nemrégiben az AirBaltic-kal aláírt hároméves szerződés heti rendszerességû járatok indításáról.Papp Gábor polgármester elmondta: a jövő évi üzemeltetéssel kapcsolatban a négy érintett megye (Vas,Zala, Veszprém és Győr-Moson-Sopron) megyei önkormányzatával is folytatnak tárgyalásokat források bevonása érdekében.Elfogadta a testület az önkormányzat azon kezdeményezését, hogy a Teréz Anya Szociális és Integrált Intézményt Fenntartó Társulás megállapodását 2013. március 31-ével megszüntesse.Jövő év december 31-ig összevont orvosi ügyelet mûködtetését fogadták el Alsópáhok, Felsőpáhok, Nemesbük, Zalaköveskút és Hévíz vonatkozásában. A mûködtetés költségeihez a települések lakosság arányosan járulnak hozzá.Tájékoztatót hallgattak meg a képviselők Hévíznek a kistérségi társulásban végzett munkájáról, valamint a horvát-magyar programban elnyert pályázathoz szükséges partnerségi megállapodásról.