Diákok a Föld Napjért

Április 22. a Föld Napja.

A tavaszi szünet előtti utolsó iskolai napon erről emlékeztek meg az Illyés-iskola diákjai, pedagógusai, illetve az eseményhez kapcsolódó szülők.
A városháza téri közös tánc után a diákok a városban állomásról állomásra járva a Föld sokszínûségével ismerkedtek. A mai tanítás nélküli munkanapon az Illyés iskola diákjai és tanítói, tanárai a Föld napját ünnepelték. A szerdai napot közös tánccal kezdte az egész iskola és a csatlakozó szülők, majd a várost járva állomásról-állomásra ismerkedtek meg otthonunk, a Föld sokszínûségével.
Az öko-iskola címmel rendelkező intézmény minden évben ünnepli a környezetvédelem jeles napjait, vetélkedőkkel, rajzpályázatokkal, játékos tevékenységgel erősítve a diákok környezettudatosságát.