Méhnyakrák elleni védőoltás
Hévíz Város Önkormányzata kiemelt figyelmet fordít az egészség megőrzésére és a betegségek megelőzésére. A képviselő-testület ebben az évben is megvizsgálta egészségügyi programját, és úgy döntött, hogy széleskörû méhnyakrák megelőző programot indít.

A program keretében Hévíz Város Önkormányzata 2012. évben is támogatja – a 2012-ben 10. életévüket betöltő, 2002. évben született -  állandó hévízi lakóhellyel rendelkező leánygyermekek méhnyakrák elleni védőoltását. A támogatás vonatkozik azon 10-18 életkor közötti lányokra is, akik a 2011. évben nem vettek részt a programban.

A programban résztvevő leánygyermekek 3 adagos oltási sorát teljes mértékben az Önkormányzat finanszírozza.

A védőoltási programban való részvétel jelentkezési határideje: 2011. december 31.

Oltások időpontja: I. oltás: 2012. április, II. oltás: 2012. május, III. oltás: 2012. október.

Jelentkezni és bővebb felvilágosítást kérni a polgármesteri hivatal 107-es szobájában dr. Fábián Leventétől lehet.