Elbúcsúztak a nyolcadikosok
Búcsút mondott az általános iskolának a hévízi Illyés-iskola két osztálya. A ballagáson verssel, zenével, dallal, sok-sok virággal búcsúztatták a tanulmányaikat ősztől többnyire középiskolában folytató diákokat.

A hetedikesek nevében Nagy Laura köszönt el a végzősöktől, a ballagók nevében Sáfár Anna köszönte meg a pedagógusoknak, szülőknek, iskolatársaknak az addig eltöltött éveket. Ugyanő vehette át Papp Gábor polgármestertől az Illyés-plakettet is.

A diákokat az iskolavezető és a polgármester is szívhez szóló szavakkal búcsúztatta. Az igazgatónő a végzősök kiemelkedő eredményeit, valamint a kiváló osztályközösséget és a rengeteg szülői támogatást, odafigyelést méltatta, Papp Gábor polgármester beszédében a fiatalok további helytállására és a városhoz való kötődés fontosságára hívta fel a figyelmet, s külön is szót ejtett a város első diákpolgármesteréről, aki éppen a most ballagók közül került ki az elmúlt évben.

Nézze meg galériánkat!