Elhunyt Rábai József
Hévíz Város Önkormányzata mély fájdalommal vette tudomásul a hírt, hogy 2014. március 18-án reggel, 68 éves korában elhunyt Rábai József, környezet- és természetvédelemért felelős alpolgármester, a város díszpolgára.

Rábai József környezetvédelmi szakmérnök 1994-2010-ig volt városunk képviselőtestületi tagja. 2010 októberében, az önkormányzati választásokat követően Papp Gábor polgármester felkérésére elfogadta a város környezet- és természetvédelemért felelős alpolgármesteri tisztségét.

Alpolgármester úr nevéhez kötődik a hévízi Tóvédelmi Program, halála napjáig ő koordinálta a Zöldhatóság és Hévíz város kapcsolatát, együttmûködését.

Rábai József 2013. május 1-én, a Város Napján Hévíz Város Díszpolgára kitüntető címet vett át Papp Gábor polgármestertől.

Hévíz Város Önkormányzata őszinte részvéttel adózik Rábai József emléke előtt.