Elmaradnak a hét végi programok
2012. február 3-5 között a Farsangi Jégkarnevál programjain a rendkívüli téli időjárás okozta szélsőséges időjárási előrejelzésekre való tekintettel, a Gróf I. Festetics György Mûvelődési Központ és Hévíz Város Önkormányzat Gazdasági és Mûszaki Ellátó Szervezete nem tudja minden kétséget kizáróan garantálni a biztonságos technikai és lebonyolítási feltételeket, ezért a hétvégi programok elmaradnak és a gasztronómiai és kézmûves vásár sem fog üzemelni.

Ugyanakkor a Jégpálya nyitva tartása nem változik.

A fellépők a tavasz folyamán megtartják mûsoraikat Hévízen, a naprakész információkért kérem, látogasson el honlapunkra: www.hevizgaleria.hu

További információ: 83/341-545

A program elmaradásával kapcsolatban szíves megértésüket kérjük!

Hévíz, 2012. február 1. – 16.00 óra

Halász Gábor s.k.