Év végi közmeghallgatás
Az idei évben másodszor tartott közmeghallgatást Hévíz Város Önkormányzata november 14-én, a Városháza konferenciatermében.

A képviselő testület tagjain és a hivatal dolgozóin kívül közel ötvenen jelentek meg a város polgárai közül.

Papp Gábor polgármester köszöntőjében elmondta, rendszeresen tartja a kapcsolatot Hévíz lakosságával, az idei évben 11 polgármesteri fogadóóráján eddig 87 polgárt fogadott személyes ügyekben. A polgármester beszámolt az aktuális pályázatokról, folyamatban lévő fejlesztésekről, illetve a rendezvényekről, az elkerülő út építéséről. Összesen hat felszólaló volt, akik többek között a Hivatal és a Gamesz mûködésével, és a város mûszaki problémáival kapcsolatban fogalmaztak meg kérdéseket, javaslatokat, kritikákat. Papp Gábor polgármester, Dr. Tüske Róbert jegyző, és Laczkó Mária, a Gamesz vezetője a kérdések többségét megválaszolták, bonyolultabb ügyekben írásban tájékoztatják az érdeklődő polgárokat.