Exkluzív ruhaszalon nyílt a városban

A városban, de a térségben is egyedülálló kínálattal nyitotta meg szalonját a közelmúltban Hévízen, a Széchenyi utcában a Silka Kft. Az exkluzív ruhaboltot Papp Gábor polgármester nyitotta meg, hangsúlyozva: a város üzletkínálatának skálája új színfolttal gyarapodott. Az exkluzív ruhaszalon alkalmas arra, hogy a Hévízre érkező, más minőség iránt érdeklődő vendégkör igényeit is kiszolgálja; ez Hévíz számára turisztikai szempontból is komoly jelentőséggel bír- emelte ki a polgármester a megnyitón. Az ünnepi alkalomra a tulajdonosok rögtönzött ruhabemutatót is tartottak, ízelítőt adva a szalon valóban egyedi kínálatából.