Fábry volt a vendég
Polgármesteri felvezetéssel érkezett előadásának helyszínére, a Városháza konferenciatermébe Fábry Sándor.

A népszerû humorista ugyanis eltévedt kissé a városban, így Papp Gábort hívta segítségül. A szó szerint is értendő kis kitérő után aztán teltház előtt adhatta elő elméleteit különböző kérdésekről, többek között a férfiak rémálmaként is kezelt urológiai vizsgálatokról (a részleteket, ha megengedik, itt nem közöljük).

A showban komolyabb kérdésekről is szó esett: a tévés személyiség tájékoztatta a nézőket arról, hogy jövő évtől az MTV1-nél folytatódik karrierje, és a megszokottnál kicsit komolyabb mûsorban számíthatunk rá.