Hévízi Adventi Jégünnep
Igazi csemegéket tartogat a látogató számára a Hévízi Adventi Jégünnep harmadik hétvégéje.

Gyermekdalokkal táncbemutatóval, komoly- és könnyûzenei koncertekkel várja a város a közönséget szombaton és vasárnap is. A Városháza téri adventi koszorún újabb gyertya lángja lobban fel majd, a Szent Lélek templomban karácsonyi dalok csendülnek fel, a jégpályánál pedig könnyûzenei koncertek szórakoztatják a nagyérdemût. A jégpálya természetesen továbbra is várja a korcsolyázó kedvûeket, s e hét végén mutatkozik be első ízben a Hévízi Színpad is.

A részletekről a programajánlóban és adventi plakátjainkon tájékozódhat az érdeklődő.

DECEMBER 10. (szombat)

15 óra – „Csillagcsengő” – Zabszalma Együttes zenés mûsora

16. 30 óra – Csak Csajok Formáció produkciója

17 óra – Brasch Bence (Csillag születik) fellépése