Fák, cserjék növényvédelmi munkái

Fák, cserjék növényvédelmi munkáira kerül sor!

KÖZÉRDEKÛ KÖZLEMÉNY

Tájékoztatjuk Hévíz város lakosságát, hogy a ROVÉRT Kft. 5630 Békés, Hőzső u. 7. (Tel.: 66/510-760, Fax: 66/510-761) Hévíz város közterületein 2022. május 11. napján, növényvédelmi munkálatokat fog végezni a  korábban már meghirdetett közleményben foglaltak alapján.

Munkavégzés helyei:

vadgesztenyéken: Ady utca, Zrínyi utca, Egregyi óvoda, Korányi utca,

platánokon: Festetics tér, Nagyparkoló elején, temető 4 db fa, Sugár u. Vörösmarty u. sarka, hársakon: Rákóczi utca, Honvéd, József A. utcák,

díszcseresznye: Móricz Zs. u.

cserje: Széchenyi utca, Nagyparkoló tér

Jedói cseresznye: Móricz Zs. u.

Galagonya: Zrínyi u., Sugár u.

A permetezést nagy nyomású légporlasztásos permetezőgéppel végzik, ezért a ROVÉRT Kft. kéri Hévíz város lakosságát, hogy lakásaik ablakait a tervezett munkaterületeken a permetezés időtartama alatt szíveskedjenek zárva tartani.

Tisztelettel:

Hévízi Polgármesteri Hivatal