Felújítások az idősotthonban

Megújultak a Teréz Anya Idősek Otthona Vörösmarty utcai épületének emeleti egységei.

A felújítással egyidejûleg az épületbe költözött át a Szociális és Gyermekjóléti Szolgálat irodája, mely az eddigi, Kossuth utcai helyiségnél jóval korszerûbb, barátságosabb körülmények között tudja fogadni klienseit.

Az építőmesteri munkákat, melyekbe a felső szint teljes felújítása mellett a gépészeti és villanyszerelési munkák is beletartoznak, helyi vállalkozó végezte. Az iroda kialakítás mellett

az épület megnövekedett szennyvízterhelése miatt, egy átemelő rendszerû nyomott szennyvizet kellett kiépíteni az utcai szennyvíz aknához.

A munkálatokat szintén helyi vállalkozás végzi el június közepére.

Az átalakítás költségeit az önkormányzat finanszírozta, a felújított épületet bensőséges házi ünnepség keretében adták át és kértek áldást rá.