Fesztiválokon népszerűsítik városukat a hévízi termelők
Két meghívást is kaptak az elmúlt időszakban a hévízi piac termelői, akik először Sopronban fesztiváloztak, következő útjuk pedig a fővárosba vezet.

- Sopronban voltunk legutóbb az Országos Ízutazás Fesztiválon. 15 árus, köztük 3 kézmûves-népmûvész képviseltette magát a nagyszabású rendezvényen - fejtette ki Benkő Lajosné piacfelügyelő-helyettes, megjegyezve: a soproni piacra havonta egyszer, első pénteken járnak még a hévízi piac őstermelői.  - A következő utunk április első hétvégéjén Budapestre a Gellért-szállóba visz a „Nekünk a Balaton a Riviéra” fesztiválra. Ezen 10 árusunk vesz részt, 3 kézmûves és 7 őstermelő. Bemutatót és kóstolót tartanak majd, vásárlással egybekötve. Jön velünk szalmafonó, keramikus, kékfestő, mézeskalács készítő, tojásfestő, fafaragó, s igyekeznek majd bevonni a közönséget is a programba.

Legutóbb Sopronban, az Országos Ízutazás Fesztiválon jártak a hévízi termelői piac árusai