Városi gyereknap

Hévízi Szivárvány Gyereknap

Gazdag programmal várta a város és a szervező Festetics Mûvelődési Központ a gyermekeket május utolsó hétvégéjén, a tiszteletükre tartott „Hévízi Szivárvány Gyereknap” elnevezésû rendezvényen.A programok a Deák téren és a galéria átriumában zajlottak, és bár az időjárás cseppet sem kedvezett a legkisebbeknek, délutánra már jelentős érdeklődőt vonzottak a mûsorok.
Bolhapiac, karaoke, aszfaltrajz verseny, kézmûves programok várták a gyerekeket, s ügyességüket, bátorságukat kalandparkon és rendőrségi ügyességi pályán is kipróbálhatták.
Nagyon sok kisgyermek – és nem titok: felnőtt is – várta Halász Judit Csiribiri koncertjét. Az énekesnő kedvességével, szeretetévek, igényes dalaival elbûvölt mindenkit.
Ajándék gyanánt a koncertre a belépés díjtalan volt