Gyermekrajzok díszítik az éttermet
Különleges környezetben fogadja vendégeit ezentúl a GAMESZ Junior étterme: az Illyés-iskola diákjai Hévízről született alkotásaiból nyílt állandó tárlat tegnap.

A munkák ezentúl az étterem falát díszítik, egyedi hangulatot adva a helyszínnek.

Laczkó Mária GAMESZ-vezető, az ötlet gazdája elárulta: a tehetséges fiatalok munkái az elmúlt tanév során születtek, az alkotásokat digitalizálták majd vászonra vitték fel. A gyerekek Hévízről, a tóról, a város környezetéről, szülővárosukhoz fûződő kapcsolatukról vallanak a rajzokon keresztül.

A diákok munkáit Szarkáné Lampert Anikó rajztanár mutatta be a megnyitó közönségének, felkérve egyúttal az alkotókat, hogy aláírásukkal is lássák el a mûveket. A rajzokat ezt követően közösen függesztették fel, s a tárlat megnyitót kulturális mûsorral zárták.

A Junior étteremben Felföldi Áron, Gárdonyi Ajsa, Gönye Mihály, Havasi Anita, Horváth Dorottya, Kalász Anna, Kelemen Krisztina, Kis-Dér Attila, Kovács Fanni, Kökösi Virág, Müller Alex, Sabján Adrienn, Tálos Anett, Tóth Márk, Újházi Réka és Varga Patrik rajzait láthatja a közönség.