Hévíz a Mokkában
Hétfőtől péntekig a TV 2 Mokka címû mûsora Hévízről jelentkezik minden reggel, valamint a nap során többször is látható, hallható lesz a város egy-egy területét, érdekességét bemutató bejelentkezés.

A mûsorban a hét során többek között látható lesz Papp Gábor polgármester, Manninger Jenő, a térség országgyûlési képviselője, Rábai József és Könnyid László külsős alpolgármester, Halász Gábor, a mûvelődési központ igazgatója, valamint dr. Mándó Zsuzsanna, a Szent András kórház  orvos igazgatója.

A város által kínált lehetőségek, kulturális események mellett a Mokka nézőit a hévízi iszap jelentőségével ismertetik meg, a Kishelikon Reisdence Hotelt képviselő Miklós Beatrix segítségével elkalandozhatunk a gasztronómia világába, és szó esik a kerékpárturizmus hévízi lehetőségeiről is.

Tartson Ön is a Mokkával április 16-tól 20-ig minden nap!