Hévíz Város Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala „Hévíz Hazavár Önkormányzati Útiköltség Hozzájárulás és Ösztöndíjpályázat Támogatás 2011.” címen felhívást tesz közzé. A hozzájárulásra, ill. az ösztöndíjra pályázhat minden hévízi állandó lakcímmel rendelkező tanuló, aki nappali tagozatos középiskolai tanulmányokat folytat.  Hévízen tanuló és Hévízen állandó lakóhellyel rendelkező középiskolás tanuló csak ösztöndíjra pályázhat; hévízi állandó lakóhellyel rendelkező, de más településen iskolába járó középiskolai tanuló ösztöndíjra és útiköltség-hozzájárulásra is pályázhat. A pályázatot benyújtani 2011. szeptember 30-ig lehet. A támogatás/ösztöndíj összegét legkésőbb 2011. október 31-ig állapítja meg a polgármester.

A pályázathoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

·         a tanuló intézménye által kiállított iskolalátogatási igazolást

·         a tanuló érvényes diákigazolványának másolatát

·        az adott félév lezárását tanúsító középiskolai bizonyítvány eredeti példányát a Hivatalban be kell mutatni, melyről fénymásolat készül

A pályázati adatlap letölthető az Önkormányzat honlapjáról: http://onkormanyzat.heviz.hu/kozerdeku/hirdetmenyek

Ezen kívül átvehető személyesen a Hévíz Város Önkormányzatának Polgármesteri Hivatalának (Hévíz, Kossuth u. 1.) portáján, ill. az I./ 213-as szobájában hétköznapokon 8-16 h között.

A pályázatokat leadni szintén Hévíz Város Önkormányzatának Polgármesteri Hivatalában lehet az I. em. 213-as irodában.

További kérdéseikkel bátran fordulhatnak Cziotka Vanda közoktatási referenshez. Elérhetősége: 83/500-855