Hévíz Város Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala „Hévíz Hazavár Önkormányzati Útiköltség Hozzájárulás és Ösztöndíjpályázat Támogatás 2013.” címen felhívást tesz közzé. A hozzájárulásra, ill. az ösztöndíjra pályázhat minden hévízi állandó lakcímmel rendelkező tanuló, aki nappali tagozatos középiskolai tanulmányokat folytat.  Hévízen tanuló és Hévízen állandó lakóhellyel rendelkező középiskolás tanuló csak ösztöndíjra pályázhat; hévízi állandó lakóhellyel rendelkező, de más településen iskolába járó középiskolai tanuló ösztöndíjra és útiköltség-hozzájárulásra is pályázhat. A pályázatot benyújtani 2013. március 31-ig lehet. Az önkormányzat havi háromszori alkalommal téríti meg a vidéken tanuló hévízi diákok útiköltségét. Az ösztöndíj felső határa kitûnő tanuló esetén akár havi 5000 Ft is lehet.

A pályázathoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

• a tanuló intézménye által kiállított iskolalátogatási igazolást
  • a tanuló érvényes diákigazolványának másolatát
  • az adott félév lezárását tanúsító középiskolai bizonyítvány eredeti példányát a Hivatalban be kell mutatni, melyről fénymásolat készül

A pályázati adatlap letölthető az Önkormányzat honlapjáról is (http://onkormanyzat.heviz.hu/ )!

Ezen kívül átvehető személyesen a Hévízi Polgármesteri Hivatal (Hévíz, Kossuth L. u. 1.) portáján, ill. az I./ 213-as szobájában hétköznapokon 8-16 h között (pénteken: 8-13:30-ig).

A pályázatokat leadni szintén Hévízi Polgármesteri Hivatalban lehet, az I. em. 213-as irodában.

További kérdéseikkel bátran fordulhatnak Cziotka Vanda közoktatási és kulturális referenshez. Elérhetősége: 83/500-855