Hévíz különdíja a legjobb Helikonos Bibósoknak
Lezárultak a keszthelyi Helikon ünnepség versenyei, a legjobbakat nívós gálán jutalmazták a közelmúltban a keszthelyi színházban.

A diákok seregszemléjén több Bibós tanuló is részt vett, komoly sikereket érve el.

A legnagyobb eredményt elért tanulóknak Hévíz Város Önkormányzata külön elismerést is adott át. Papp Gábor polgármester és Kepli József János alpolgármester Hévíz város különdíját, pénzjutalmat és tárgyi ajándékot nyújtott át a Városházán ma Horváth Szonja 12.a osztályos tanulónak, aki képzőmûvészet kategóriában, illetve Kenyeres Alíz 12.a –s diáknak,  aki komolyzene, hangszer szóló kategóriában ért el arany minősítést.

A további Bibós eredmények:

ezüst minősítés

Elizek Dalma 9.a - komolyzene, kamarazene

Kalmár Barbara 10.b  (2 díj ) - komolyzene, kamarazene

Eckmann Dániel 9.a  - komolyzene, kamarazene

Marton György 10.b - komolyzene, hangszer szóló

Kapitány Evelin (volt diák) - könnyûzene, ének

Horváth Vivien 13.a  (+ különdíj) - modern tánc, szóló

Rezidance (Gelencsér Dóra 11.b, Szabó Evelin 11.b, Illés Réka 12.a, Bor Gabriella 9.a,

Neményi Zsófia 9.a) - modern tánc

bronz minősítés