Parkoljon készpénzmentesen, applikációval!

Tájékozódjon itt a parkolás működéséről és elérhetőségeiről: Parkolási Iroda Hévíz | HÉVÜZ KFT.

Hírek, aktualitások

Hévízi íjász és labdarúgó sikerek
A hét végén két sportágban, fociban és íjászatban is megmérették magukat a Hévíz SK tagjai, mindkét kategóriában remek eredményeket érve el.

A sportkör foci szakosztályának U 11-es csapata a Győrújbaráton rendezett futball tornán1. helyen végzett. A Berta András edzette játékosok az egész torna alatt mindössze egyetlen gólt kaptak, amiért külön elismerés is illeti őket. A játékosok: Burai Erik, Nagy Rihárd, Lakesz Ádám, Bencsik Márk, Kis Ádám, Tálos Zétény, Lucz Dániel, Sebestyén Lóránt.

A hévíziek a Marcaliban rendezett teremíjász versenyen is remek teljesítményt nyújtottak.  A több  mint száz indulóból nomád gyerek kategóriában Baráth Márton 1.helyen végzett, longbow gyerek kategóriában Bencsik Márké lett az  1.hely,Stubenfoll Kristóf 2.helyen, Szûts Mátyás 3.helyen zárta a versenyt;  longbow felnőtt íjászatban Bencsik Péter 2.helyet szerzett.