Hévízi Szabadegyetem: vendég Müller Péter
Az Igazi Szeretet nem "elengedő" - mert az olyan, mintha eltépnéd egy léggömb zsinórját, s elengednéd a határtalan semmibe. Nem. Az Igazi Szeretetnek nincs zsinórja. Láthatatlan és eltéphetetlen. Mindig megmarad. Az Igazi Szeretet nem térben és időben van. Ezért szabad – mondja Müller Péter a Szeretetről.

Gondolatait a hévízi közönséggel is megosztja az író, hiszen február 8-án 18 órakor a polgármesteri hivatal dísztermében tart előadás Szeretet címmel.

Akik ismerik Müller Péter írásait, nyilván nagyon várják már a személyes találkozást, de azoknak is sok elgondolkodtató üzenettel tud „szolgálni”, akik esetleg még nem olvasták könyveit.

Az érdeklődés mindenesetre óriási, ezért is döntöttek a szervezők úgy, hogy a Hévízi Szabadegyetem keretében szervezett programot nem a városi könyvtárban, hanem a konferenciateremben tartják.

S hogy stílusosak legyünk: szeretettel várunk minden érdeklődőt az előadásra!