Jótékonysági árverés
Hévíz Város Önkormányzata tisztelettel meghívja Önt és családját a "KORTÁRS MÛVÉSZETI AUKCIÓ HÉVÍZEN A VÖRÖSISZAP KÁROSULTJAIÉRT" elnevezésû jótékonysági árverésre. Az aukción kalapács alá kerül számos kortárs mûvészeti alkotás azzal a nemes szándékkal, hogy a befolyt összeggel a vörösiszap károsultjait támogassuk. Ideje: 2010. október 27. szerda, 17 óra. Helye: Városháza Díszterme.

A rendezvény fővédnöke: Papp Gábor, Hévíz Város polgármestere
A rendezvény helye: Városháza díszterme (Hévíz, Kossuth u. 1.)
A jótékonysági programban közremûködnek a Bibó István Gimnázium tanulói. Az aukcióra regisztrálni a helyszínen lehet október 27-én, 16-tól 17 óráig. Az árverésre kerülő alkotások megtekinthetők a Városháza dísztermében október 22-től hivatali időben, vagy a www.vorosiszap-sos.5mp.eu oldalon. Felajánlását a kihelyezett urnákban is elhelyezheti. Tisztelje meg jótékonysági rendezvényünket!
Papp Gábor, polgármester

(Forrás: Városháza)