Közfoglalkoztatás Hévízen
„Hosszabb időtartamú közfoglalkoztatás” és „Rövid időtartamú közfoglalkoztatás” tárgyában nyújtott be és nyert el pályázatot a hévízi önkormányzat.

A nyertes pályázat keretében összesen 29 fő foglalkoztatására nyílik lehetősége a városnak.

Két főt tud foglalkoztatni hosszú távon a város a polgármesteri hivatalban, egy fő hosszú távú munkáltatására nyílik lehetőség a Festetics György Mûvelődési Központnál.

Rövid távon a GAMESZ hat, az óvoda négy, az Illyés-iskola hat, a polgármesteri hivatal kettő, a Teréz Anya Szociális Integrált Intézményben pedig nyolc személy helyezkedhet el.

A foglalkoztatás támogatására közel 4,6 millió forintot biztosít a Vas Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központ, az önkormányzat ehhez 240 ezer forint önerőt biztosított.

A város újabb támogatási igényt kíván benyújtani nyolc fő rövid távú foglalkoztatására, erről a közeljövőben születik dönté