Lomatalanítás 2020

A Hévízen hulladékszállítási szolgáltatást végző ZALAISPA a korábbi kialakult gyakorlatnak megfelelően tavaszi lomtalanítást szervez a város területén.

Az ingatlanoknál felhalmozott limlomot a háztartási hulladékgyűjtő kukák mellé, az út szélére kérjük kihelyezni az alábbi beosztás alapján.

Március 5.          Széchenyi u., Csányi köz, Szent András u., Templom köz, Árpád u.

Március 9.          Kölcsey u., Erzsébet királyné u., Rákóczi u., Petőfi u., József A. u., Rózsa köz

Március 13.        Kossuth L. u., Honvéd u., Arany J. u., Park u., Sugár u., Sugár köz, Váci M. u., Csokonai u

Március 16.        Ady E. u., Helikon u., Sport u.,  Tavirózsa u., Semmelweis u., dr. Korányi u., Vörösmarty u., Lótuszvirág u., Római u., ifj. Reischl V. u.

Március 20.        Attila u., Jókai u., Kodály Z. u., Katona J. u.

Március 23.        Zrínyi M. u., Egregyi u., Nyírfa u., Bartók B. u.

Március 27.        Hunyadi u., Martinovics u., dr. Babocsay u., Vajda Á.,,  Mikes K. u., Szabó Lőrinc u., Fortuna u.

Március 30.        Móricz Zs., Fecske u., Fenyő u., Bem u., Budai Nagy A. u., Tölgyfa u.,  Effinger K. u., Nagy Imre u.

Április 6.           Madách u., Veres P. u., Dózsa Gy. u., Kisfaludy u., Akác u., Balassi B. u., Büki u., Madách köz, Berzsenyi D.  sétány, Magyar P. u., Gersei-Pethő u.

Ezeken a napokon a hulladékszállító kocsi a kukák mellé kihelyezett limlomot is elszállítja.

A kerti hulladék, VESZÉLYES HULADÉK (AKKUMULÁTOR, FESTÉKES DOBOZ, OLAJOS FLAKON, GYÓGYSZER), építési törmelék nem számít limlomnak!

A város tisztasága érdekében kérjük a lakosságot, hogy csak a megadott napon reggel tegyék ki az elszállítandó limlomot a hulladékgyűjtők mellé.

Lomatalanítás 2020
Hévíz a Giro d'Italia részhajrá területe lesz!
A legkedveltebb európai úticél lehet Hévíz

Megünnepelték az ápolókat Hévízen
Tálentum-Pódium (2020): Szulkovszky Zsófia
A dal ismét a miénk! Jelentkezz te is!

2020 - Felhívás díszdiploma igénylésre
Felhívás szálláshely-üzemeltetőknek