Magyar Érdemrend Lovagkereszt Hévíz polgármesterének
A magyar állam által adományozható egyik legmagasabb kitüntetést, a Magyar Érdemrend Lovagkeresztjét vehette át ma Papp Gábor, Hévíz polgármestere.

Orbán Viktor miniszterelnök úr előterjesztésére nemzeti ünnepünk, március 15-e alkalmából állami kitüntetés adományozott Papp Gábor, Hévíz polgármesterének Áder János, Magyarország köztársasági elnöke. A kitüntetést Varga Mihály nemzetgazdasági minisztertől ma Budapesten, ünnepi megemlékezéssel egybekötött átadáson vehette át a polgármester.

A hazai turizmus egyik legnagyobb központjának irányítójaként a város és a térség folyamatos fejlődését szolgáló, odaadó, magas színvonaló és áldozatos településvezetői munkája elismeréseként adományozta a köztársasági elnök a magas kitüntetést a város első emberének.