Magyar-indonéz gazdasági fórum
Magyar-indonéz gazdasági fórumnak adott otthont a hévízi Hotel Helios szálloda a közelmúltban. A rendezvény célja a két ország gazdasági lehetőségeinek és kapcsolatainak vizsgálata, valamint a térség bemutatása volt.

A vendégeket a házigazda nevében Papp Gábor polgármester és Joós Adél, a Hotel Helios igazgatója köszöntötte. A polgármester rámutatott: a város azért vállalta fel a rendezvény házigazda szerepét, mert határozott célja, hogy mind a térségi, mind a megyei, gazdasági szempontból fontos tárgyalásoknak megfelelő helyszínt biztosítson, a térség gazdasági fejlődésének lehetőségeit ezáltal is elősegítve.

A résztvevők a hévízi tartózkodás során megismerkedtek a várossal és annak közvetlen térségével is.