Megnyílt új helyen a parkoló iroda
Új helyén, a Flavius üzletház első emeletén üzemel már az adventi időszaktól a parkoló iroda, s hamarosan költözik a közterület-felügyelet is.

A két irodahelyiséget az önkormányzat közel bruttó hatmillió forintból újíttatta fel és bútorozta be, így most korszerû körülmények között dolgozhatnak a munkatársak.

Papp Gábor polgármester elmondta: az önkormányzat a helyiségeket – ahogyan a korábbi, belvárosi parkoló irodát is – bérli, ám az új helyen jóval alkalmasabb körülmények között dolgoznak a munkatársak. A parkoló iroda ugyanis itt a belvárosinál sokkal könnyebben megközelíthető, mind nyitva tartási, mind parkolási szempontból szerencsésebb az elhelyezkedése. A helyiségek pedig a korábbinál tágasabbak, kényelmesebb ügyfél fogadást tudnak így biztosítani, s a dolgozóknak konyha és szociális helyiség is rendelkezésükre állhat.