Megújul a hévízi városmarketing
Hivatalosan is megkezdte mûködését a Hévízi Turisztikai Nonprofit Kft., mely február 2-án tartotta alakuló ülését.

A turizmusban érdekelt helyi szereplők a város kezdeményezésére azzal a céllal hozták létre a szervezetet, hogy Hévíz hatékonyabb, koncentráltabb turizmusfejlesztést és városmarketinget tudjon végezni. A nonprofit kft. marketing stratégiáját szoros együttmûködésben alakították ki Hévíz önkormányzatával, és a városban mûködő turizmus területén tevékenykedő szakemberekkel és szervezetekkel, szem előtt tartva a különböző szállástípusok és turisztikai szolgáltatók érdekeit és célcsoportjainak sajátosságait.

A tulajdonosok között - az önkormányzat mellett - civil szervezetek és szálláshely szolgáltatók találhatók meg. A tagság által biztosított gazdasági és szellemi források a korábbiaknál lényegesen intenzívebb marketing tevékenységet tesznek lehetővé, amelyeket ügyvezetőként Horváth Orsolya, a Hévíz Turizmus Marketing Egyesület korábbi irodavezetője koordinál.

(Forrás: Városháza)