Megyei kitüntetettek Hévízről
A Zala Megyei Közgyûlés legutóbbi ülésén határozott arról, kik azok a személyek, akiket ez évben megyei kitüntetésekben részesít.

A díjazottak között két hévízit is találunk, akiknek neve Hévíz Város Önkormányzata, illetve Papp Gábor polgármester javaslatára kerültek a megyegyûlés elé, s munkájukat a megyei vezetés is méltónak találta az elismerésre.

Így Zala Megye Egészségügyéért Díjban részesült dr. Mándó Zsuzsanna, a Hévízi Szent András Gyógyfürdőkórház orvos igazgatója, valamint Laczkó Mária, a Gazdasági és Mûszaki Ellátó Szervezet vezetője.

A Zala Megyei Sajtódíjban ez évben Péter Árpád, a Helikon Rádió felelős szerkesztője részesül, akinek jelölését szintén Hévíz polgármestere javasolta.

• Őszintén gratulálok minden díjazottnak. Örömmel vettük, hogy Hévíz jelöltjei a megye elismerését is kivívták maguknak. A kitüntetetteknek további sikereket kívánok, és remélem, a szeptemberi megyenapon, amikor átveszik a díjakat, személyesen is tudok gratulálni – mondta Papp Gábor polgármester.