Monodráma napok
Pénteken este Koncz Gábor verses estjét követően Pogány Judit lépett fel, aki Vajda István: Pedig én jó anya voltam címû drámáját adta elő a hévízi városháza dísztermében.

Pénteken este Koncz Gábor verses estjét követően Pogány Judit lépett fel, aki Vajda István: Pedig én jó anya voltam címû drámáját adta elő a hévízi városháza dísztermében. Szombaton 18 órakor Janik László játsza a Világvége.hu címû darabot a filmszínházban, majd Koltai Róbert Móricz-estjére várják az érdeklődőket a városházán. Vasárnap este hatkor Babits Mihály: Jónás könyve hangzik el Csuja Imre előadásában a moziban, a városházán pedig nyolckor Udvaros Dorottya önálló zenés estje zárja az első alkalommal megszervezett rendezvénysorozatot.