Napközi ellátás
Ezúton tájékoztatjuk, hogy Hévíz Város Önkormányzata napközi ellátást szervez azoknak a 6 és 14 éves kor közötti hévízi lakcímmel rendelkező gyermekeknek, akiknek az elhelyezését a szülők nem vagy csak nehézkesen tudják megoldani a nyári szünidőben. A napközi július 2. és augusztus 24-ig várja a gyermekeket az Illyés Gyula Általános Iskolában (8380, Hévíz, Kossuth u. 2.).

Az étkeztetés napi 3 alkalommal a GAMESZ konyháján megoldott, 366 Ft/nap áron. Maga a napközi szolgáltatása díjtalan. Képzett pedagógusok foglalkoznának a napközisekkel hétköznapokon 8-16 h-ig. Kézmûves foglalkozásokon, heti egyszeri úszáson, mozi-látogatáson vehetnek részt a gyermekek.

Bővebb információ a mellékelt adatlapon.