Nemzetközi szakácsverseny hévízi támogatással
Október közepén Budapesten tartották a Bocuse’dOr nemzetközi szakácsverseny magyarországi fordulóját.

A nemzetközi szakmai verseny  magyarországi döntőjének egyik fő támogatója volt Hévíz városa. A város képviselte magát a döntőn is, s a verseny előselejtezőjének is otthont adott: a „válogató” versenyre a Hotel Lotus Thermében került sor.

A döntőt a HUNGEXPO Nemzetközi szálloda-, vendéglátóipari és gasztrotechnikai szakkiállításának zárónapján tartották. A versenyzőknek két féle ételt kellett készíteniük egyet nyelvhalból, egyet pedig szabad tartású csirkéből.

A francia Christian Meyer vezette zsûri egyöntetû véleménye alapján a sorrend az alábbi lett:

I. Széll Tamás (Onyx Restaurant), segítője: Rácz Krisztián

II. Szabó László (Sodexo), segítője: Deák Ádám

III. Volenter István (mala Garden étterem), segítője: Benedek Barnabás

A legszebb tálalásért Szabó László különdíjat kapott.

A díjakat Hévíz nevében Pusztai Erzsébet, a TDM Egyesület elnöke, külső bizottsági tag adta át.