Növényvédelmi munkák, lemosó permetezés

Növényvédelmi munkák indulnak.

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY

Hévíz Város Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó Szervezete értesíti Hévíz város lakosságát, hogy a ROVÉRT Kft. 5630 Békés, Verseny u. 4. (Tel.: 66/510-760, Fax: 66/510-761) Hévíz város közterületein növényvédelmi munkálatokat, lemosó permetezést végez.

A permetezés időpontját a ROVÉRT Kft. szakmérnökének megfigyelései, valamint a Zala Megyei Növényegészségügyi és Talajvédelmi Állomás előrejelzései alapján a ROVÉRT Kft.

2019.03.11 – 2019.03.21. időtartamra ütemezte. Meteorológiai körülmények függvényében +1-2 napos eltéréssel kerül sor a munkálatok elvégzésére. A tényleges munkavégzés előtti napon újra értesítjük Önöket. A munkavégzés az esti órákban történik.

Munkavégzés helyei: vadgesztenyéken: Ady utca, Zrínyi utca, Egregyi óvoda, Korányi utca, platánokon: Festetics tér, Nagyparkoló elején, temető 4 db fa, Sugár u. Vörösmarty u. sarka, hársakon: Rákóczi utca, Honvéd, József A. utcák, díszcseresznye: Móricz Zs. u.cserje: Széchenyi utca.

Felhasznált növényvédőszerek:

Irtószer neve:            Hatóanyaga:                                                 Veszélyesség:

Vectafid                                  paraffinolaj                                      mérsékelten veszélyes

A szerek használata emberre és környezetre nem veszélyesek.

A permetezést nagy nyomású légporlasztásos permetezőgéppel végzik, ezért a ROVÉRT Kft. kéri Hévíz város lakosságát, hogy lakásaik ablakait a tervezett munkaterületeken a permetezés időtartama alatt szíveskedjenek zárva tartani.

Hévíz, 2019. március 6.

Laczkó Mária

Folytatódó építkezés, forgalmirend-változások
Diákok a Föld Napjért