Növényvédelmi munkák, lemosó permetezés

Növényvédelmi munkák indulnak.

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY

Hévíz Város Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó Szervezete értesíti Hévíz város lakosságát, hogy a ROVÉRT Kft. 5630 Békés, Verseny u. 4. (Tel.: 66/510-760, Fax: 66/510-761) Hévíz város közterületein növényvédelmi munkálatokat, lemosó permetezést végez.

A permetezés időpontját a ROVÉRT Kft. szakmérnökének megfigyelései, valamint a Zala Megyei Növényegészségügyi és Talajvédelmi Állomás előrejelzései alapján a ROVÉRT Kft.

2019.03.11 – 2019.03.21. időtartamra ütemezte. Meteorológiai körülmények függvényében +1-2 napos eltéréssel kerül sor a munkálatok elvégzésére. A tényleges munkavégzés előtti napon újra értesítjük Önöket. A munkavégzés az esti órákban történik.

Munkavégzés helyei: vadgesztenyéken: Ady utca, Zrínyi utca, Egregyi óvoda, Korányi utca, platánokon: Festetics tér, Nagyparkoló elején, temető 4 db fa, Sugár u. Vörösmarty u. sarka, hársakon: Rákóczi utca, Honvéd, József A. utcák, díszcseresznye: Móricz Zs. u.cserje: Széchenyi utca.

Felhasznált növényvédőszerek:

Irtószer neve:            Hatóanyaga:                                                 Veszélyesség:

Vectafid                                  paraffinolaj                                      mérsékelten veszélyes

A szerek használata emberre és környezetre nem veszélyesek.

A permetezést nagy nyomású légporlasztásos permetezőgéppel végzik, ezért a ROVÉRT Kft. kéri Hévíz város lakosságát, hogy lakásaik ablakait a tervezett munkaterületeken a permetezés időtartama alatt szíveskedjenek zárva tartani.

Hévíz, 2019. március 6.

Laczkó Mária

Társasházi kéményseprés 2020
Megújult a Hévízi Televízió stúdiója
A városnak adományozta alkotását Vass Géza

Felgyúlt a második láng a város adventi koszorúján
Megérkezett a Mikulás a Református Gyülekezetbe
Egy cipősdoboznyi szeretet karácsonyra!

Hévíz Város Önkormányzata a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Gróf I. Festetics György Művelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény igazgató (magasabb vezető)munkakör betöltésére
Hévíz város I. számú fogászati körzet
Tájékoztató az idegenforgalmi adó 2020. évi mértékéről