Nyertes önkormányzati pályázatok
A városi rendezvények gördülékeny lebonyolítása érdekében aggregátor beszerzésére nyújtott be és nyert pályázatot a hévízi önkormányzat. Az új eszköz a rendezvények áramellátásához nyújt hatékony segítséget

Nyertes pályázat segítségével az önkormányzat elvégeztetheti a Brunszvik-óvoda épületének energetikai korszerûsítését. A közel 13,5 millió forintos támogatással megvalósul a nyílászárók cseréje, az épület hőszigetelése, a födémszerkezet szigetelése; gépészeti felújítás során a három épületszárnyban 3 kondenzációs gázkazán kerül beépítésre, az épület fûtési csővezetékei is cserélve lesznek, valamint a korszerûtlen öntöttvas radiátorok helyett is új, korszerû lapradiátorokat építenek be.