Önkormányzati Semmelweis nap
A Teréz Anya Idősek Otthona és az Aquamarin Hotel egészségügyi dolgozóit köszöntötte az önkormányzat és az intézmények vezetése a Semmelweis-nap alkalmából.

Papp Gábor polgármester az egészségügyben dolgozók legnagyobb ünnepén, az Aquamarin Hotelben tartott ünnepségen méltatta azt az áldozatos és odaadó munkát, melyet az intézmények munkatársai az ott élők, illetve az oda járó, kezelésekre szoruló emberek érdekében végeznek. A két intézmény tevékenységét azok vezetői, Benák Krisztián (Teréz Anya Idősek Otthona) és Czurda Gábor (Aquamarin Hotel) mutatták be, ugyancsak megköszönve munkatársaik ott végzett tevékenységét.

A Semmelweis-nap kötetlen beszélgetéssel és a munkatársak megvendégelésével zárult.