Óvodapedagógiai napok
Komoly érdeklődés mellett rendezte meg a hévízi Brunszvik-óvoda hagyományos óvodapedagógiai napját november 8-án.

A Városháza konferenciaterme megtelt ez alkalommal; az érdeklődés nem csupán annak szólt, hogy a rendezvény jubileumához (huszadik évfordulójához) érkezett, hanem a témaválasztásnak is.

Az óvónők ugyanis a pedagógusok életpálya modelljéhez, minősítéséhez szükséges portfólió elkészítéséről tájékozódhattak Mályi Lillától, a székesfehérvári Napsugár óvoda vezetőjétől.

Az egybegyûlteket Papp Gábor polgármester és Péterné Bakos Mariann óvodavezető köszöntötték, majd át is adták a szót a nagy érdeklődést kiváltó előadónak és témának. A közoktatási szakértő hasznos információkkal szolgált a portfólió elkészítését illetően, s konkrét mintával is szolgált a szakemberek számára.