PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS Hévíz Város Önkormányzata nevében eljárva a Gróf I. Festetics György Mûvelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyûjtemény pályázatot hirdet vendéglátással foglalkozó vállalkozók, kézmûves árusok részére az alábbiak szerint:

A pályázat célja:

Szezonális leszerződés vendéglátással foglalkozó vállalkozókkal és kézmûves árusokkal a Hévíz Város Önkormányzata és a Gróf I. Festetics György Mûvelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyûjtemény szervezésében megvalósuló többnapos rendezvényekre

A pályázók köre:

1. Kitelepülésre vonatkozó, érvényes jogszabályoknak megfelelő, olyan vállalkozók (melegételt árusítók esetében feltétel, hogy központi konyhával rendelkezzen), akik esztétikus kivitelezésû, természetes anyagok felhasználással készült építményekkel rendelkeznek. Hévízi székhellyel rendelkező vállalkozók előnyt élveznek.

2. Kizárólag kézzel készített termékek árusítására specializálódott, számlaképes kézmûves árus

A megvalósítás ideje:

Szentivánéji Félelmek Ünnepe – 2011. június 24-26.

Ízek, táncok, jó szomszédok – 2011. július 15-17.

XVII. Hévízi Országos Borfesztivál – 2011. augusztus 17-21.

Egregyi Szüret – 2011. szeptember 2-4.

Adventi vásár – 2011. december hó

A pályázat beérkezésének határideje:

2011. június 10. 12 óra

A pályázat postai úton vagy személyesen átadható a Gróf I. Festetics György Mûvelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyûjtemény központi címén: 8380 Hévíz, Deák tér 1.

A borítékon kérjük feltüntetni „Szezonális leszerződés” jeligét.

A pályázatban benyújtandó dokumentumok:

- Cégkivonat

- A vállalkozás bemutatása referenciákkal maximum 1 A/4-es oldal terjedelemben

- ÁNTSZ engedély másolata (kézmûves árusokra nem vonatkozik)

- Állategészségügyi engedély másolata (kézmûves árusokra nem vonatkozik)

- Fotó a tulajdonában lévő faházról, pavilonról (kézmûves árusokra nem vonatkozik)

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítást nyújt:

Hévíz Város Önkormányzata részéről:

Dr. Márkus Mirtill

szervezési és jogi osztályvezető

Tel.: (83)  500-833

markus.mirtill@hevizph.hu

Gróf I. Festetics György Mûvelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyûjtemény részéről:

Szabó Diána

igazgató-helyettes

Tel.: (83) 341-545, (30) 474-9841

szabod@hevizgaleria.hu

A pályázat tartalmi elbírálásának módja és határideje:

A beérkező pályázatokat a külön erre a célra felállított bizottság véleményezi, a pályázatok benyújtási határidejét követő 3 napon belül dönt.
Az adatlap nélkül érkezett, hiányosan, pontatlanul kitöltött vagy a határidő után benyújtott, továbbá a pályázati kiírásnak nem megfelelő pályázatokat a bizottság nem értékeli. A döntést követő 3 napon belül, a pályázat eredményeiről a kiíró írásban értesíti a pályázókat.