Sajtóközlemény
Hévíz Város Önkormányzatának Képviselő-testülete 2012. március 14-ei ülésén egyhangúlag hozott döntést arról, hogy 100%-os tulajdonlása mellett gazdasági társaságot alapít a Sármelléki Repülőtér üzemeltetésének biztosítása céljából.

Az újonnan létrejött társaságot – Hévíz-Balaton Airport Kft. – a Zalaegerszegi Törvényszék Cégbírósága 2012. március 21-én bejegyezte és a munka megkezdődött illetve folytatódott annak érdekében, hogy összeállhasson az a feltételrendszer, mely nélkülözhetetlen a stabil mûködés fenntartása érdekében.

A cég létrehozásával Hévíz Város Önkormányzata készen áll a turisztikai szezonnyitásra a repteret illetően, melynek egész Nyugat-Magyarország és az ország gazdasága is a nyertese lehet.

Hévíz, 2012. március 22.

Tisztelettel: