Study tour
A turisztikai szaklapok, valamint az idegenforgalommal foglalkozó elektronikus média munkatársait, illetve budapesti brókereket fogadott study tour-on Papp Gábor polgármester, valamint a turisztikai egyesület képviselői

A polgármester a Macchiato Caffee-ban ötórai teázással egybekötött beszélgetésen adott tájékoztatást a jelenlévőknek a város fejlesztési elképzeléseiről, turisztikai terveiről és a városi rendezvényekről.

A szakma újságíró képviselői mindezek mellett megismerkedtek közvetlenül is a Hévízi-tóval, az arra épülő szolgáltatásokkal, a város egyéb idegenforgalmi és szabadidős lehetőségeivel, s kerekasztal beszélgetést folytattak a szállodai vezetőkkel „Merre tart Hévíz?” címmel.

Cimkék

polgármester