Szilveszter a szabadban
Először tartottak Hévízen, az önkormányzat szervezésében szabadtéri szilvesztert a városban.

A nagyparkoló területén felállított, 600 négyzetméteres nyitott sátornál a számítások szerint több mint 2000 ember mulatott együtt, hévíziek, vendégek és a környék településeiről érkezettek, sőt szép számmal akadtak külföldiek is az óévet búcsúztatók között.

Az est folyamán a vendéglátó egységek is  nyitva tartottak, a nagyérdemût 21 órától zenés programok várták. Igazi szilveszteri hangulatot kínált a Dolly Roll együttes, akik egészen éjfélig zenéltek. A szilveszterezőket nem sokkal éjfél előtt Papp Gábor polgármester köszöntötte,  majd a közönség együtt számolta vissza a másodperceket éjfélig, hogy aztán a Himnusz együttes eléneklését követően örömmel, nagy reményekkel vágjanak neki az új évnek. A vidám, bizakodó hangulatot tûzijáték fokozta, majd egy órától a Hangária zenekar fergeteges rock and roll partijára táncoltak rengetegen.

Nézze meg galériánkat!