Színpadra állnak a hévízi csillagok
Útjára indul a Hévízen is csillag születhet tehetségkutató verseny a január 28-án kezdődő elődöntővel. A szombaton 14 órakor, a Városháza dísztermében kezdődő első elődöntő a nyilvánosság előtt zajlik, a szervezők közel száz résztvevőt várnak.

A produkciók között 20 szólóének, két zenekar, egyéni és csoportos táncos bemutatók, vers, hastánc és freestyle futball kap helyet.

A fiatalok bemutatóját neves zsûri értékeli: Keresztes ILdikó rockénekesnő, Bánfalvi Ágnes színésznő, Vincze Lilla énekesnő, valamint Halász Gábor, a Festetics Mûvelődési Központ igazgatója,Tóthné Bogdán Ottília táncpedagógus, a Hévízi Színpad modern tánc szakkörének vezetője, és a zsûri munkájában részt vesz Papp Gábor polgármester is.

A fellépők körülbelül fele várhatóan továbbjut a döntőbe, melyet március 25-én tartanak a sportcsarnokba.

A legtehetségesebb hévízi csillag fődíja egy görögországi nyaralás, de lesz még más díj is – hogy mi, az egyelőre titok.