Szüret és főzőverseny Egregyen
Az egregyi városrészben, a hagyományos szőlő- és borkultúra helyszínén, a Romkertnél és annak környékén várja három napos szüreti fesztiválra és főzőversenyre a közönséget az önkormányzat és a Festetics Mûvelődési Központ.

Az Egregyi Szüret szeptember 2-án, 17.30 órakor ünnepélyes megnyitóval veszi kezdetét, a színes és látványos programok is ekkor kezdődnek. Itt lesz László Attila (Csillag születi), a Miystery Gang,  a Dolly Roll együttes, játszik Fülöp Szabolcs gitármûvész, s nem marad el a hagyományos szüreti felvonulás sem, melyre szeptember 3-án kerül sor.

A főzőverseny nevezőit , no meg az elkészült ételeket zsûri véleményezi. Számos kiegészítő programmal is várják a nagyérdemût; a fesztivált szeptember 4-én este Edda szuperkoncert zárja.

Látogasson ki Ön is Egregyre, vegyen részt a programokon, érezze jól magát a szőlőtermesztés hagyományait ma is őrző városrészben!

A programokról részletesen a mellékelt plakáton tájékozódhat!