Szüreti mulatság a Teréz Anya Otthonban
Vidám szüreti délutánra várta bentlakóit, a nappali ellátásban részt vevőket, de a város minden idős emberét a Teréz Anya intézmény tegnap.

Benák Krisztián megbízott intézményvezető elmondta: örömmel vették, hogy sokan fogadták el meghívásukat, sőt, vendégeket fogadhattak a Szent Lukács Idősek Otthonából is.

Az időseket finom étellel és zenével várták, a rendezvény lebonyolításához számos társadalmi felajánlás is érkezett. A városvezetést Őry Rózsa kabinetvezető asszony, valamint Papp Gábor polgármestert felesége, Ágota asszony képviselte. A kabinetvezető apró ajándékkal is kedveskedett az időseknek.