Szűrővizsgálat hölgyeknek

FELHÍVÁS MAMMOGRÁFIAI SZŰRŐVIZSGÁLATRA

A népegészségügyi szűrőprogram keretében szervezett mammográfiai vizsgálatra várják azokat a 45 és 65 év közötti hölgyeket, akik személyre szóló meghívót kaptak.

Hévíz Város Önkormányzata a szűrésre a szervezett autóbuszos utazást térítés nélkül biztosítja a Zala Megyei Szent Rafael Kórház Mammográfiás Laborjába.

Kérjük, akik igénybe kívánják venni a szervezett csoportos utazást, telefonon jelezzék azt a védőnők 06 30/489-1343 (Szabóné Söjtöri Judit) vagy a 06 30/366-6080 (Cziráki Beáta) telefonszámán munkanapokon 8 és 16 óra között legkésőbb 2019. február 20. (szerda) napjáig.

A szervezett utazás esetén a kiértesített szűrési időpont változhat, amelyről telefonon tájékoztatják a védőnők a jelentkezőket.

Tervezett indulás: a Hévízi Polgármesteri Hivatal elől

2019. február 25. (hétfő) 12.30 óra

2019. március 1. (péntek) 7. 30 óra

Tájékoztatjuk, hogy a fent megjelölt időpontokban fogadják Önt a szűrőállomáson, abban az esetben is, ha Önnek a személyre szóló meghívója más időpontra szól.

A szűréshez a meghívólevél és a TAJ-kártya szükséges, amelyeket feltétlenül vigyenek magukkal.

Papp Gábor sk.

polgármester