Hogy senki ne fázzon a télen

Szociális célú tûzifa támogatásban részesülnek a rászorulók.

Rászorulókon segíthetettönkormányzatunk a közelmúltban a szociális célú tûzifa támogatások biztosításával.

„A települési önkormányzatok szociális célú tüzelőanyag vásárlásához kapcsolódó támogatásra” elnevezésû pályázatban összesen 103 m³ szociális tüzelőanyagot nyert az önkormányzat. Ebből összesen 21 család részesülhetett, 20 család 5m3, egy család 3 m3 tûzifát kapott. A tûzifát a Keszthelyi Erdészettől vásárolta a város, a kiszállítás 2023. január 12-én kezdődött, az utolsó kiszállítás a mai napon történt meg. Az önkormányzat a szállítást ingyenes biztosította a családoknak, a tûzifa vásárlása elnyert támogatás összege közel 2,2 millió forint volt. Minden beérkező igényt teljesíteni tudtunk.