Új év, új kezdet
Hatalmas bulival, pazar tûzijátékkal, remek hangulatban búcsúztatta Hévíz a 2012-es évet szilveszter éjszakáján.

A hideg ellenére sokan ellátogattak a városi szilveszteri mulatságra, melyre ezúttal is a nagyparkolónál került sor. A jó hangulatról a Grund zenekar zenészei, illetve Dévényi Tibi bácsi retro show-ja gondoskodott. A repülő pöttyös labdák, a jól ismert slágerek, ma már örökzöld dallamok mindenkit kiváló hangulatba lendítettek.

Az ünneplőket éjfél előtt Papp Gábor polgármester köszöntötte.

• Új év, új kezdet; optimistán és bizakodóan kell tekintenünk az új esztendő felé, tanulva a hibáinkból – mondta, majd minden ünneplőnek, hévízinek és vendégnek nagyon boldog, örömökben és sikerekben bővelkedő ú j évet kívánt.

A koccintás után csodálatosan megkomponált tûzijáték köszöntötte a 2013-as évet, a buli pedig hajnalig tartott.

Nézze meg galériánkat!