Új helyszínen folytatódik a Jégkarnevál
2012. február 10-12 között a Farsangi Jégkarnevál programjait a rendkívüli téli időjárási előrejelzésekre való tekintettel, a Gróf I. Festetics György Mûvelődési Központ nem tudja minden kétséget kizáróan garantálni a biztonságos technikai és lebonyolítási feltételeket, ezért a hétvégi rendezvény megváltozott programmal, új helyszínen kerül megrendezésre. A gasztronómiai és kézmûves vásár nem fog üzemelni.
  • 2012. február 10. – új helyszín: Polgármesteri Hivatal Díszterme

17:00 órától Varga Feri és Balássy Betty szerelmes koncertje (zenekarral)

• 2012. február 12.  – új helyszín: Polgármesteri Hivatal Díszterme

14.30 órától Dolhai Attila és Janza Kata Bálint-napi koncertje