Újra nyit a jégpálya!

December 4-én, hétfőn nyit a hévízi jégpálya.

Jégpálya házirend

1. A jégpálya 2017. december 4-től 2018. február 11-ig üzemel.
  2. A jégpálya használatára feljogosító belépőjegy megvásárlásával, a szolgáltatások igénybevételével (pályára lépéssel) a korcsolyázók elfogadják a jégpálya házirendjét, és tudomásul veszik, hogy megsértése esetén a pályafelügyelők a pálya haladéktalan elhagyására kötelezhetik őket.
  3. Jégpálya használat díja: 500 Ft/időszak

A belépőjegy érvényessége a megvásárlás időpontja szerinti időszakra vonatkozik.

A következő időszakban jégpályára lépni csak új belépőjegy megvásárlásával lehetséges.

A jégpálya használati díjat az erre a célra beüzemelt jegykiadó automatából kell megvásárolni.  Váltópénz a pályafelügyelőnél rendelkezésre áll.

1. Ingyenes a jégpálya használata:
  • Hévízen lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkező személy részére.   A hévízi lakóhelyet vagy tartózkodási helyet lakcímkártyával kell igazolni.
  • A nem hévízi, de hévízi oktatási intézményekben tanulók részére. Diákigazolvánnyal igazolni kell a jogosultságukat.
  • A hévízi nagyszülők nem Hévízen lakó és nem is Hévízen tanuló unokái részére. Nagyszülői kísérettel, a nagyszülő által felmutatott, a nagyszülő nevére kiállított hévízi lakcímkártyával vehetik igénybe a jégpályát.
  • A hévízi közoktatási intézmények részére.
  1. Magánszemélyek részére 5 000 Ft/hó áron bérlet vásárolható.
  2. Teljes pályabérlet előre egyeztetett időpontban: 12 500 Ft/óra.
  3. Nyitva tartás: - hétköznap:     14.00- 20.00 óráig,
  •  hétvégén: 10.00-20.00 óráig.
  1. Korcsolyázási időszakok:
  • hétköznap:        - első időszakaszban:                         14.00-16.00 óráig,

- második időszakaszban:                  17.00-19.45 óráig,

• hétvégén:          - első időszakaszban:                         10.00-13.00 óráig,

- második időszakaszban:                  14.00-16.00 óráig,

- harmadik időszakaszban:                 17.00-19.45 óráig.

1. A közoktatási intézmények a jégpálya üzemeltetőjénél, a Gazdasági és Műszaki Ellátó Szervezetnél (GAMESZ), a foglalás előtt egy héttel tett előzetes bejelentkezés alapján sportfoglalkozásokat tarthatnak a pályán hétköznap 8.00- 13.00 óráig.

A megkereséseket írásban a hevizgamesz@hevizgamesz.hu email címre várjuk, az időpontot telefonon egyeztetjük, az érvényes foglalást írásban visszajelezzük.

1. Csoportok este 20.30 órától foglalhatják a pályát.
  2. A jégpályán egyéb rendezvényeket előzetes egyeztetés alapján, az üzemeltetővel kötött külön megállapodás alapján lehet tartani.
  3. Jégpálya ünnepi nyitva tartás

2017. december 24.      10.00 – 13.00 óráig

2017. december 25.      ZÁRVA

2017. december 26.      10.00 – 13.00 óráig

2017. december 31.      10.00 – 13.00 óráig

2018. január 1.              ZÁRVA

1. A téli szünetben (2017. december 22.- 2018. január 2.) hétköznap délelőtt és délután is nyitva tart a jégpálya.
  2. A korcsolyakölcsönzés fényképes igazolvány ellenében történik, adatfelírással, vagy zálog leadással. A korcsolyakölcsönzés díja: 500 Ft/ időszak. Bérelhető cipők mérete: 25-47.
  3. A jégpályát mindenki saját felelősségére használja. A pálya területén bekövetkező balesetekért felelősséget nem vállalunk! A jégpályán a korcsolyázóknak a kijelölt menetiránynak megfelelően kell haladniuk. Tömörülni, a folyamatos korcsolyázást akadályozni, mások testi épségét veszélyeztetni nem lehet! Mentődoboz található a pályafelügyelőnél.
  4. A jégpálya használatakor kesztyű (lehetőleg nem szövet) és sapka viselése kötelező, valamint 10 éven aluli gyermekek számára védősisak használata ajánlott. A jégpályát 10 éven aluli gyermek csak nagykorú felügyelete mellett használhatja.
  5. A jégre cipőben, cigarettával, étellel, itallal, balesetveszélyes tárggyal rámenni, illetve szemetelni szigorúan tilos!
  6. A pályára belépni és azt elhagyni csak a kijelölt kapun keresztül lehet. A palánkon átmászni szigorúan tilos!
  7. A jégpálya nyitásáig a jégfelületre rámenni tilos, záróra után pedig mindenkinek kötelessége elhagynia a pálya területét.
  8. A kerítéssel lezárt üzemi területeken csak az oda beosztott személyek tartózkodhatnak.
  9. A jégpálya egész területén vigyázzanak értéktárgyaikra, mert a jégpálya területén elhelyezett tárgyakért nem vállalunk felelősséget. A talált tárgyakat kérjük haladéktalanul a kölcsönzőben leadni.
  10. A jégpályán közönségkorcsolyázás ideje alatt tilos jégkorongozni, korongot, ütőt a jégre vinni.

Harminc esztendős adósságát rótta le Hévíz az elmúlt évben
Közmeghallgatást tartott az önkormányzat
Hévíz Város Önkormányzata